úvod

Klikni pro přechod na www.viessmann.cz


Společnost Viessmann, spol. s r.o. je naším hlavním obchodním partnerem, který nám pro Vás dodává  co do kvality nejlepší možně dostupnou topenářskou techniku na trhu vůbec. S tímto partnerem máme více jak patnáctileté zkušenosti v nejlepším slova smyslu. V případě, že se chcete dozvědět více o společnosti Viessmann, klikněte na logo či název společnosti.

 

Klikni pro přechod na www.roka-kominy.cz


Firma ROKA Ráža spol. s r.o. je taktéž náš velice dlouhobobý obchodní partner s patnáctiletou tradicí. Dodává nám komínové systémy na míru vhodné pro zařízení, které dodáváme a montujeme. Jedná se o výrobky nejvyšší kvality z ušlechtilé nerezavějící oceli. Z nerezu je schopen vyrobit to, co si budete přát. Více informací o firmě po kliknutí na jejich logo či název.

 

Klikni pro přechod na  www.jagacz.com


Opět se jedná o našeho dlouhodobého partnera s více jak patnáctiletou zkušeností. JAGA N.V. - organizační složka Belgické společnosti nám dodává topné radiátory vyznačující se svou šetrností k životnímu prostředí díky nízkému obsahu topné vody v radiátoru, výrazným designem a kvalitou zpracování. Široký výběr různých provedení zaručuje možnost toho správného výběru pro Váš interiér. Více informací o této společnosti získáte po kliknutí na logo či název společnosti.

 

Klikni pro přechod na www.gerotop.cz

 

Firma GEROtop spol. s r.o. je specializovaný dodavatel příslušenství primárních okruhů pro tepelná čerpadla. Dodává nám a realizuje geotermální vertikální sondy, vrty, včetně kvalitní výstroje vrtů pro tepelná čerpadla, zemní ploché kolektory, rozdělovače, sběrače, včetně nemrznoucích směsí. Více informací o této společnosti naleznete na jejich webové prezentaci po kliknutí na logo či název našeho partnera.

 

Klikni pro přechod na www.morafis.cz
I v případě společnosti MORAFIS-SEVER, spol s r.o. se jedná o našeho patnáctiletého obchodního partnera. Je naším velkoobchodním dodavatelem systémové techniky. Jedná se především o dodávky měděného či železného topenářského potrubí včetně spojovacích materiálů a tvarovek, podlahových systémů, armatur,  čerpadel, izolací, radiátorů apod. Pro informace o tomto partnerovi klikněte na logo či název společnosti.

 

Klikni pro přechod na www.ricomgas.cz
Společnost RICOM gas s.r.o. je výrobcem a dodavatelem komínových systémů. Jejich nabídku tvoří především plastové komínové sestavy vhodné zejména pro odkouření kondenzačních kotlů, které převážně v dnešní době montujeme. Pokud chcete více informací o této firmě, klikněte na logo či název společnosti.

 

Klikni pro přechod na www.ptacek.cz

 

Společnost PTÁČEK - velkoobchod, a.s. je velkoobchodním prodejcem na poli topení, sanity, inženýrských sítí, obkladů a dlažek a dalšího. V tomto velkoobchodu odebíráme některou topenářskou techniku jako například elektrické kotle, akumulační nádrže a drobný topenářský materiál. Více o této společnosti se dozvíte po kliknutí na logo či název firmy.

 

Klikni pro přechod na www.viega.com
Společnost Viega s.r.o. patří mezi přední dodavatele topných podlahových i radiátorových systémů, systémů propojení plynových zařízení. Dodává nám především kompletní techniku určenou pro podlahová i radiátorová vytápění, která se spojují lisováním pomocí lisovacího stroje. Samozřejmostí je i dodávka lisovacích komponentů pro připojení a propojení přívodů plynu. Podrobnější informace se Vám zobrazí po kliknutí na logo či název společnosti.

 

Klikni pro přechod na www.elfetex.czSpolečnost ELFETEX, spol. s r.o. je velkoobchodním prodejcem elektroinstalačního materiálu všeho druhu. Z tohoto velkoobchodu odebíráme především elektroinstalační materiál potřebný pro realizaci topných systémů. Jedná se především o záložní zdroje, kabely, instalační, montážní a spojovací materiál, rozvaděče, svorkovnice, jističe, svítidla a hromosvody. Více naleznete na stránkách společnosti po kliknutí na logo či její název.

 

 

 

Katalog firem

 

Katalog firem

 

 

katalog firem

Katalog firem